Spyware Doctor

Program PC Tools Spyware Doctor z programem AntiVirus zapewnia prostą i skuteczną ochronę przed niebezpiecznymi wirusami i programami typu spyware. Oparty na wielokrotnie nagradzanej technologii, ale prosty w codziennej obsłudze, zapewnia prostą metodę ochrony informacji osobistych, finansowych i innych ważnych informacji przed wirusami i programami typu spyware.

Skuteczna ochrona — program PC Tools Spyware Doctor z programem AntiVirus wykrywa i blokuje najnowsze oraz najbardziej destrukcyjne wirusy i programy typu spyware. Ao integrar múltiplas camadas de protecção, defende-o contra as mais recentes formas de cibercrime, independentemente de como as ameaças tentarem atacar e infectar o seu PC. Wszechstronna ochrona blokuje nowe wirusy i programy typu spyware szybciej niż tradycyjne produkty zabezpieczające podczas przeglądania Internetu, zakupów, operacji w portalach społecznościowych, udostępniania i operacji bankowych.

spyware doctor

spyware doctor antivirus

best-antivirus

Zaprojektowany pod względem szybkości — koniec z siedzeniem i czekaniem na ochronę. Za pomocą skutecznej, wielokrotnie nagradzanej technologii, program PC Tools Spyware Doctor z programem AntiVirus nieustannie chroni komputer, nie zakłócając jego codziennego użytkowania. Łatwo dostosowywane poziomy wydajności umożliwiają dopasowanie ustawień do potrzeb, a skanowania na serwerach Cloud szybciej identyfikują zagrożenia pochodzące z Internetu.

Nowy interfejs użytkownika — program PC Tools Spyware Doctor z programem AntiVirus, z odświeżonym interfejsem użytkownika i nowymi technikami ochrony, jest prosty w obsłudze jak nigdy wcześniej. Działa dyskretnie w tle, samodzielnie pobiera aktualizacje, planuje skanowania, a nawet automatycznie usuwa infekcje. Wystarczy go zainstalować i skonfigurować, aby korzystać z maksymalnej ochrony. Stanowi skuteczną, prostą i szybką metodę ochrony komputera i informacji osobistych.

Anti-Spyware
Marca: PC TOOLS
Identificador del Producto: Spyware Doctor & Anti-Virus
4 Basado en 5 Opiniones

** czyszczenie komputera **